سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
 
جمعه 95 تیر 18 , ساعت 2:53 صبح

داشتم در صفحات اینترنت به وب گردی می پرداختم و مطالب روز رو می خوندم که رسیدم به خاطرات سردار حسین نجات که فرمانده اسبق سپاه ولی امر بودن که مسئولیت آن حفاظت از بیت رهبری است و یکی از آن خاطرات رو جالب دیدم و تصمیم گرفتم در اینجا جهت اشاعه آن قرار دهم:

یک مرتبه به زابل رفته بودیم و «آقا» علاوه بر دیدارهای معمولی، یک دیدار هم با خانواده شهدا داشتند.

معمولا در دیدار با خانواده شهدا، تعداد خانم‌ها بیشتر است. برای همین وقتی قسمت خانم‌ها پرشده بود، قسمت آقایان هنوز چند جای خالی داشت.

من در حیاط راه می‌رفتم که می‌دیدم یک پیرزنی سرگردان آنجا ایستاده است. به او گفتم چرا اینجا ایستادی؟ گفت آمده‌ام‌ «آقا» را ببینم ولی نمی‌شود چون جا نیست و من در حیاط مانده‌ام.

به او گفتم همراه من بیا و چون پیرزن بود، او را به قسمت آقایان بردم و گفتم این هم «آقا»! اینجا بنشین و هر وقت خواستی برو. بعد ایستادم از دور او را نگاه کردم.

دیدم مانند کسی که در مقابل یک امامزاده ایستاده شروع به صحبت کرد و 10 دقیقه این حالت طول کشید و بعد گفت کار من تمام شد، می‌خواهم بروم.

آن شب «آقا» فرمودند که قصد دارند به منزل چند شهید هم سرکشی کنند. یک کوچه‌‌ای انتخاب می‌شد و در آن کوچه به منزل چند شهید می‌رفتند.

جلوی یکی از خانه‌ها که رسیدیم، پیرزنی با چادر نماز در را باز کرد و شعری خواند با این مضمون که «خوش آمدی و خوشم آمد از آمدنت...» بعد به «آقا» گفت با آمدنتان روحم را شاد کردید. من امروز برای دیدن شما آمده بودم، اما چون جا نبود، در حیاط ماندم تا اینکه یکی از محافظ‌های شما مرا به داخل آورد. بعد گفت فکر نمی‌کردم شما یک روزی به منزل ما بیایید.

منزل این پیرزن یک خانه کوچک با 2 اتاق بود که یک اتاق را به یکی از خانم‌های همسایه که شوهرش فوت کرده بود، داده بود.

یک آقایی هم آنجا حضور داشت. حضرت آقا فرمودند ایشان کیست؟ پیرزن گفت پسرم است.

«آقا» سؤال کردند شغلشان چیست و او جواب داد استاد دانشگاه هستم.

فرزند دیگر این پیرزن شهید شده بود و فرزند دیگرش هم اگر اشتباه نکنم پزشک بود.

بعد هر چه آقا گفت که شما چه نیازی دارید، پیرزن جواب داد هیچ! فقط دلم می‌خواست شما را ببینم که دیدم. اگر امشب بمیرم، به همه آرزوهایم رسیده‌ام.

«آقا» رو کردند به ما و گفتند استغناء طبع را ببینید؛ با این وضع زندگی و با اینکه مادر یک شهید است، هیچ توقعی از نظام ندارد. اینها سرمایه واقعی کشور هستند.

 

 


دوشنبه 95 تیر 14 , ساعت 10:15 عصر

مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای :

در دفاع از نظام اسلامی تقیه نکنید


پنج شنبه 95 تیر 10 , ساعت 11:0 عصر

سلام علیکم

ضمن قبولی طاعات و عبادات و آرزوی عاقبت به خیری برای جمیع مسلمانان؛ در واپسین روزهای دهه سوم ماه پرفیض رمضان قرار داریم و آخرین جمعه ماه که مصادف با روز قدس هست را در پیش رو داریم؛امیدوارم ملت شریف و سلحشور ایران بار دیگر با حضور حماسی و با شکوه و دشمن شکن و خیره کننده با اراده ی پولادین خود از آرمانهای قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین با مشت های گره کرده نابودی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از جبهه استکبار و حامیان صهیونیسم بین الملل را به گوش جهانیان برسانند؛ لذا امسال، در این روز با مشتهای گره کرده بر دهان یاوه گویان مجامع بین الملل بی شرم مدعی حقوق بشر خواهیم کوفت و می گوییم شرمتان باد این جنایتهایتان در غزه و فلسطین و سوریه و عراق؛ و انشاا... تا نابودی و محو اسرائیل از صفحه روزگار آرام نخواهیم گرفت.

در پایان امیدوارم مردم ما از این بازه زمانی طلایی باقیمانده به خوبی بهره ببرند و در راستای گماشتن برگ زرین دیگری بر پرونده هستی خویش تلاش کنند.

والسلام علی من اتبع الهدی

حاج جعفر لک زائی


جمعه 94 دی 25 , ساعت 3:0 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم
ورود وب سایت (jafarlakzaee.ir به نهمین سال فعالیت خود را خدمت همه خوانندگان و قشر وبلاگ نویس تبریک عرض می کنم.
نهمین سال فعالیت وب سایتم رو بگونه ای آغاز می کنم که 1185 روز از شهادت پدرم دلاور مرد سیستان،سردار سرافراز اسلام،سرتیپ پاسدار شهید حاج حبیب لک زائی می گذرد؛ملت شهیدپرور ایران هر روز بیشتر از روزهای گذشته با فعالیت های موفقیت آمیز این فرد بزرگوار در سال های متمادین که در راستای حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع از حریم ولایت و آماده سازی هر چه بیشتر ملت مسلمان ایران در راستای ظهور مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بود آشنا می شوند. یاد و نام شهید لک زائی را گرامی می داریم.
ان شاء الله که تونسته باشم در طول این نه سال مطالب مفید و قابل تاملی رو برای تمامی اقشار،ازهر سن و سالی،کوچک و بزرگ قرار دهم.
در این وب سایت سعی شده مطالبی نوشته شود که مورد نیاز ملت ایران هست .
این ولاگ یکی از وبلاگ های بنده است که قرار بود آخرین وبلاگ و تتمّه وبلاگ های دیگر من در دیگر سایت ها باشد منتهی با توجه به اوضاع جامعه در حال حاضر و نیاز مردم ما برای افزایش فرهنگ عمومی و فرهنگی که احساس می شد مصلحت دونستم این وبلاگ آخرین وبلاگ بازسازی شده نباشه و در دیگر سایت ها هم گسترش پیدا کند.
این وبلاگ با نام های گوناگونی در طول این مدت به عرصه ظهور رسید که می توان به نام های:قله سعادت،وبلاگ دانشجوی 14 ساله،همه برای یکی و یکی برای همه،سایت تخصصی جعفر لک زایی ،ن و القلم و ما یسطرون و نهایتا وبلاگ شخصی جعفر لک زایی اشاره کرد.
به نوبه خود از تمامی افرادی که پذیرای این وبلاگ در لینکدونی وبلاگ،وب سایت و سایت خودشون بودن کمال تشکر رو دارم.
این وب سایت بدون حمایت از هیچ سازمان و یا ارگان خاصی و به دور از مقوله تبلیغات بر قوت خود باقی بوده و خواهد بود و توسط شخص خودم به مرحله بازسازی رسیده و می رسد.لذا اعلام می کنم که همچنان مطالب من رو در این وبلاگ در روزهای آتی مشاهده خواهید کرد.
سایت ها و وبلاگ هایی که روزانه آپدیت می شدن و قصدشون خدمت به خلق خدا بود در بخش لینکدونی این وبلاگ که شامل پیوندهای روزانه و بخش دوستان بود در خدمتشون بودیم.ضمن اینکه این دو بخش از وبلاگ از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که شاکله یک وبلاگ را می سازد.
وب سایت حاضر حاوی بیش از 2500 مطلب در بخشهای فرهنگی و اجتماعی است که به علت تنظیمان و فضای محدود وبلاگ که تقریبا 15 مطلب رو در صفحه اصلی قرار نمیده بقیه مطالب به صورت آرشیو روزانه،ماهانه،وفصلنامه در حاشیه وبلاگ قرار داده شده است.
همانطور که اشاره کردم مطالب این وب سایت به بیان مباحث فرهنگی،اجتماعی در حوزه ای محدود و نه گسترده پرداخته است و قصد دارد همچنان در آینده در این وادی فعالیت کند
عذرخواهی می کنم که این مطلب رو گاهی بصورت اول شخص و گاهی به صورت سوم شخص مفرد به نگارش در آورده ام.
تلاش من در بازسازی این وب سایت ادامه خواهد داشت و به حول و قوه الهی با قرار دادن مطالب خودم در خدمت تمامی اقشار کودکان،نوجوانان،جوانان،میانسالان و بزرگ سالان چه مذکر و چه مونث خواهم بود و با این مطالب گامی هر چند کوچک در راستای حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع از حریم ولایت و آماده سازی هر چه بیشتر خویش برای ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف و نابودی ریشه دشمنان اسلام بردارم.
در پایان امیدوارم ملت ایران  با افزایش علم،دانش،فناوری آنقدر سرآمد شوند که تیر زهرآلودی در چشم بیگانگان باشد.البته ملت فهیم ایران تحت لوا و رهبری مرجع عالی قدر جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی خامنه ای همچنان سیر صعودی به سمت رسیدن به قله های سعادت خواهد داشت و در صورتی که با مشکلی از سوی دشمنان روبرو شود همانطور که در گذشته گوش به فرمان ها و رهنمود های مقام معظم رهبری این سکان دار قدر و قوی انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای این مسائل در مرحله نطفه خاموش و خفه و رفع گردیده است در آینده انتظار بر این است که ملت ما از رهبری فرزانه و عالمانه این رهبر عظیم الشان در ظل توجهات الهی به مراتب بیشتر تشکرات خود را مبذول دارند.
در پایان کلام نابودی قطعی و حتمی دشمنان و هرفردی که چشم طمع به این نظام را دوخته است از درگاه خداوند متعال خواستارم و در مقابل پیروزی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
و السلام علی من اتبع الهدی
جعفر لک زایی

شنبه 93 مهر 26 , ساعت 8:5 صبح

نور بودم و در ذات حق یکسان بدم*چون که با گل همنشین گشتم بدین سان هم شدم*ای دل من چون به دام افتاده ای حیران مباش،چون کگه دریای کرم غران و بس جوشان بود.


شنبه 93 مهر 26 , ساعت 7:59 صبح

ریاضت های اصل اهل عرفان*که نیرو گیرد از آن جان انسان

اموری چند باشد با تو گویم*به دل بسپر،عمل کن پس به ارکان

به محض تشنگی آبی میاشام*به جوع کم مگستر بهر خود خوان

طعام هر کسی خوردن نشاید*مکن پراندرون از نان دو نان

به هر آزردنی خشمت نگیرد*به هر خشمی مکن نابخردی هان

ز هر دردیت نالیدن نباید*به هر نوع از عجب خود را مخندان

به هر نعمت که روی آرد مکن ناز*مشو با مدح کس مغرور و شادان

ز نابشنوده خود را دور بنما*و بر نادیده ها بربند چشمان

مکن با هیچکس هرگز مزاحی*خود ز گفتار لغو آزاد گردان

به هر نیت ز گفت حق نمان باز*به هر چه حق بسندد تن ده و جان

ز قول و فعل بد دائم حذر کن*به هر امری مشو فورا سخنران

مشو بی تاب از هر محنت و رنج*خلقنا فی کبد برخوان ز قرآن

صلاح صالحان را گر نداری*صفا بس،بهره گیر از ادشان

اگر دیدی نشان از بی نشان ها*ملازم باش و محکم ساز پیمان


چهارشنبه 93 مهر 16 , ساعت 7:41 صبح

آغوش مادر

مادر ، تک‌واژه‌ای‌ست زیبا.
مادر، عین زیباییست و البته که زیباتر از زیبایی چیزی نیست.
قلب بزرگ خدا در سینه‌ی مادران می‌تپد.
مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا.
آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد ، عرش خدا به لرزه درمی‌آید.
و همه‌ی فرشتگان سکوت می‌کنند تا زیباترین سمفونیِ هستی را بشنوند:
لالایی مادر را.

هیچ سنگی به آن سنگینی نیست که بتوان آن را در یک کفه‌ی ترازو نهاد و در کفه‌ی دیگر آن، وزن مهر و قدر و قیمت مادرانه را سنجید.

مادر، عنوان عاشقانه‌ترین شعر خداست. شعری که مضمون آن جز عشق نیست.
مادر، همان عشقیست که در هیأت آدمی بر خاک گام برمی‌دارد.

مادر، چیزیست شبیه خودش.
هیچ‌چیز شبیه مادر نیست،
مادر، فقط مادر است...


چهارشنبه 93 مهر 16 , ساعت 7:28 صبح

خدا = بنده ی من نماز شب بخوان و آن یازده رکعت است

بنده = خدایا خسته ام نمی توانم

خدا =  بنده ی من دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر بخوان

بنده = خدایا خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم

خدا = بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان

بنده = خدایا سه رکعت زیاد است

خدا = بنده ی من فقط یک رکعت نماز وتر بخوان

بنده = خدایا امروز خیلی خسته ام! آیا راه دیگری ندارد

خدا = بنده ی من قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسمان کن و بگو یاالله


سه شنبه 93 مهر 1 , ساعت 10:48 صبح

سردار قاسم سلیمانی می گوید یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان رو که سالها به دنبال او بودیم و هم در مسئله قاچاق مواد مخدر خیلی فعالیت می کرد و هم از تعداد زیادی از بچه های ما شهید گرفته بود رو با روشهای پیچیده اطلاعاتی برای مذاکره دعوت کردیم به منطقه ی خاصی و پس از ورود آنها به آنجا او را دستگیر کردیم و به زندان انداختیم... خیلی خوشحال بودیم...
او کسی بود که حکمش مثلا پنجاه بار اعدام بود...
در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم این مسئله رو مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم...
رهبری بلافاصله فرمودند: همین الآن زنگ بزن آزادش کنند!!!
من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم که آقا چرا؟ من اصلا متوجه نمی شم که چرا باید این کار رو می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟
رهبری گفتند: مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟
بعد از این جمله من خشکم زد و البته ایشان فرمودند: حتما دستگیرش کنید و ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم...
مرام شیعه این است... از کسی دعوت می کنی و مهمان توست...حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار دهی..پنج شنبه 93 مرداد 2 , ساعت 9:59 صبح

سلام علیکم

ضمن قبولی طاعات و عبادات و آرزوی عاقبت به خیری برای جمیع مسلمانان؛ در واپسین روزهای دهه سوم ماه پرفیض رمضان قرار داریم و آخرین جمعه ماه که مصادف با روز قدس هست را در پیش رو داریم؛امیدوارم ملت شریف و سلحشور ایران بار دیگر با حضور حماسی و با شکوه و دشمن شکن و خیره کننده با اراده ی پولادین خود از آرمانهای قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین با مشت های گره کرده نابودی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از جبهه استکبار و حامیان صهیونیسم بین الملل را به گوش جهانیان برسانند؛ لذا امسال، در این روز با مشتهای گره کرده بر دهان یاوه گویان مجامع بین الملل بی شرم مدعی حقوق بشر خواهیم کوفت و می گوییم شرمتان باد این جنایتهایتان در غزه و فلسطین و سوریه و عراق؛ و انشاا... تا نابودی و محو اسرائیل از صفحه روزگار آرام نخواهیم گرفت.

در پایان امیدوارم مردم ما از این بازه زمانی طلایی باقیمانده به خوبی بهره ببرند و در راستای گماشتن برگ زرین دیگری بر پرونده هستی خویش تلاش کنند.

والسلام علی من اتبع الهدی

حاج جعفر لک زائی

 


   1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ