سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
 
جمعه 94 دی 25 , ساعت 3:0 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم
ورود وب سایت (jafarlakzaee.ir به نهمین سال فعالیت خود را خدمت همه خوانندگان و قشر وبلاگ نویس تبریک عرض می کنم.
نهمین سال فعالیت وب سایتم رو بگونه ای آغاز می کنم که 1185 روز از شهادت پدرم دلاور مرد سیستان،سردار سرافراز اسلام،سرتیپ پاسدار شهید حاج حبیب لک زائی می گذرد؛ملت شهیدپرور ایران هر روز بیشتر از روزهای گذشته با فعالیت های موفقیت آمیز این فرد بزرگوار در سال های متمادین که در راستای حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع از حریم ولایت و آماده سازی هر چه بیشتر ملت مسلمان ایران در راستای ظهور مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بود آشنا می شوند. یاد و نام شهید لک زائی را گرامی می داریم.
ان شاء الله که تونسته باشم در طول این نه سال مطالب مفید و قابل تاملی رو برای تمامی اقشار،ازهر سن و سالی،کوچک و بزرگ قرار دهم.
در این وب سایت سعی شده مطالبی نوشته شود که مورد نیاز ملت ایران هست .
این ولاگ یکی از وبلاگ های بنده است که قرار بود آخرین وبلاگ و تتمّه وبلاگ های دیگر من در دیگر سایت ها باشد منتهی با توجه به اوضاع جامعه در حال حاضر و نیاز مردم ما برای افزایش فرهنگ عمومی و فرهنگی که احساس می شد مصلحت دونستم این وبلاگ آخرین وبلاگ بازسازی شده نباشه و در دیگر سایت ها هم گسترش پیدا کند.
این وبلاگ با نام های گوناگونی در طول این مدت به عرصه ظهور رسید که می توان به نام های:قله سعادت،وبلاگ دانشجوی 14 ساله،همه برای یکی و یکی برای همه،سایت تخصصی جعفر لک زایی ،ن و القلم و ما یسطرون و نهایتا وبلاگ شخصی جعفر لک زایی اشاره کرد.
به نوبه خود از تمامی افرادی که پذیرای این وبلاگ در لینکدونی وبلاگ،وب سایت و سایت خودشون بودن کمال تشکر رو دارم.
این وب سایت بدون حمایت از هیچ سازمان و یا ارگان خاصی و به دور از مقوله تبلیغات بر قوت خود باقی بوده و خواهد بود و توسط شخص خودم به مرحله بازسازی رسیده و می رسد.لذا اعلام می کنم که همچنان مطالب من رو در این وبلاگ در روزهای آتی مشاهده خواهید کرد.
سایت ها و وبلاگ هایی که روزانه آپدیت می شدن و قصدشون خدمت به خلق خدا بود در بخش لینکدونی این وبلاگ که شامل پیوندهای روزانه و بخش دوستان بود در خدمتشون بودیم.ضمن اینکه این دو بخش از وبلاگ از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که شاکله یک وبلاگ را می سازد.
وب سایت حاضر حاوی بیش از 2500 مطلب در بخشهای فرهنگی و اجتماعی است که به علت تنظیمان و فضای محدود وبلاگ که تقریبا 15 مطلب رو در صفحه اصلی قرار نمیده بقیه مطالب به صورت آرشیو روزانه،ماهانه،وفصلنامه در حاشیه وبلاگ قرار داده شده است.
همانطور که اشاره کردم مطالب این وب سایت به بیان مباحث فرهنگی،اجتماعی در حوزه ای محدود و نه گسترده پرداخته است و قصد دارد همچنان در آینده در این وادی فعالیت کند
عذرخواهی می کنم که این مطلب رو گاهی بصورت اول شخص و گاهی به صورت سوم شخص مفرد به نگارش در آورده ام.
تلاش من در بازسازی این وب سایت ادامه خواهد داشت و به حول و قوه الهی با قرار دادن مطالب خودم در خدمت تمامی اقشار کودکان،نوجوانان،جوانان،میانسالان و بزرگ سالان چه مذکر و چه مونث خواهم بود و با این مطالب گامی هر چند کوچک در راستای حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع از حریم ولایت و آماده سازی هر چه بیشتر خویش برای ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف و نابودی ریشه دشمنان اسلام بردارم.
در پایان امیدوارم ملت ایران  با افزایش علم،دانش،فناوری آنقدر سرآمد شوند که تیر زهرآلودی در چشم بیگانگان باشد.البته ملت فهیم ایران تحت لوا و رهبری مرجع عالی قدر جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی خامنه ای همچنان سیر صعودی به سمت رسیدن به قله های سعادت خواهد داشت و در صورتی که با مشکلی از سوی دشمنان روبرو شود همانطور که در گذشته گوش به فرمان ها و رهنمود های مقام معظم رهبری این سکان دار قدر و قوی انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای این مسائل در مرحله نطفه خاموش و خفه و رفع گردیده است در آینده انتظار بر این است که ملت ما از رهبری فرزانه و عالمانه این رهبر عظیم الشان در ظل توجهات الهی به مراتب بیشتر تشکرات خود را مبذول دارند.
در پایان کلام نابودی قطعی و حتمی دشمنان و هرفردی که چشم طمع به این نظام را دوخته است از درگاه خداوند متعال خواستارم و در مقابل پیروزی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
و السلام علی من اتبع الهدی
جعفر لک زایی


لیست کل یادداشت های این وبلاگ