سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
 
سه شنبه 93 شهریور 18 , ساعت 2:32 عصر

به نام خدا

پیشنهادی که ارائه میدهم به کلیه مسئولین،سازمانها و همه افراد و تجاری است که در کار و کسب خود از مقوله قرعه کشی استفاده می کنند:

و آن این است که از دادن جوایز بزرگی مثل ماشین،ویلا و یا هر چیز دیگری استفاده نکنند چرا که هم موجبات تنش و استرس را در جامعه و در بین مردم ایجاد می کنند و هم اینکه سنگ بزرگ علامت نزدن هست و لذا شانس کمتری برای برنده شدن وجود دارد.

مثلا بانک ها بگویند که همه افرادی که در یک بازه زمانی خاصی فلان مبلغ رو در حساب خود داشته باشند در قرعه کشی مثلا 100 عدد چرخ خیاطی شرکت داده میشوند.

حالا پیشنهاد من این است که به عنوان مثال سازمان تربیت بدنی که هر از گاهی به مناسبت هفته خاصی تصمیم به برگزاری راهپیمایی خانوادگی می گیرد به جای یک عدد یاn عدد ماشین می تواند از تعداد چندین دوچرخه استفاده کند که با این کار هم بر تعداد افراد شرکت کننده افزوده می شود و هم افزایش امید برای برنده شدن در قرعه کشی را در اذهان مردم ایجاد می نماید.

و لذا از همه اینها که بگذریم می توانیم فرهنگ استفاده از دوچرخه را هرچه بیشتر از پیش در جامعه اشاعه دهیم و با این کار نه تنها بر سلامتی مردم و ملت ما افزوده می شود بلکه از هزینه های گزافی که در حوزه درمان متحمل می شویم کاسته می شود و نهایتا افزایش سلامتی موجب افزایش امید به زندگی در کشور و همچنین کاهش ترافیک و از آن هم مهمتر کاهش آلودگی و تنفس هوای سالم را داشته باشیم که البته همه اینها موجبات افزایش بازدهی چه در تحصیل و چه در انجام امورات روزانه و چه انجام فعالیت های کاری بیشتر و در ادامه کاهش عصبانیت و اضطراب را انتظار داشته باشیم.

به همین منظور به همه شرکت های ارائه دهنده خدمات و ملزومات اولیه زندگی مردم که به هر نحوی سعی در دادن هدیه در قرعه کشی دارند مثل برنج،چای و ... این یشنهاد را ارائه میدهم و خواهش میکنم نسبت به این موضوع توجه خود را مبذول بدارند که به هرحال باید به فکر سوددهی بیشتر و منفعت بیشتر و لذا رشد و پیشرفت و ترقی مردم و ملت سلحشور ایران را فراهم بسازیم.

جعفر لک زائیلیست کل یادداشت های این وبلاگ